دنیای دیجیتال در حال افزایش است و همه در تلاشند تا عرصه های جدید ، استراتژی های جدید و سیستم عامل های جدید را کشف کنند. نه تنها بازاریابان علاوه بر این مشتریان و علاوه بر این توسعه دهندگان. مایکروسافت xbox در مورد بازاریابی دیجیتال ، آژانس های رسانه های اجتماعی و دیگران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شرکت شرکت ها اکنون بازاریابی آنلاین خود را به یک آژانس دیجیتال واگذار کرده است. تجهیزات اسکی بازاریابی هنوز در حال رشد است و همه افراد آژانس دیجیتال مارکتینگ  قادر به کشف و استفاده از جدید هستند. در این جنگل انبوه فناوری و روشهای درحال تکامل ، Google شبکه اجتماعی + Google خود را راه اندازی کرده است.

4) تراکم کلمات کلیدی – این امر علاوه بر این حیاتی است و می تواند در تحقیقات مورد استفاده قرار گیرد. بسیار عالی از کلمه (های) کلیدی یک بار در برچسب عنوان ، یک بار برچسب عنوان گذشته خود ، یک بار با متن پررنگ استفاده کنید و تراکم آن را بین 5٪ تا 20٪ بدست آورید (سعی نکنید زیاد!). همچنین از کلمات کلیدی پایین و زیاد در صفحه خاص استفاده کنید ، کلمات کلیدی باید در جمله اول باشند در حالی که در آیفون 4 گرمی است.

با رشد روزافزون آژانس بازاریابی دیجیتال از جنبش توسعه شخصی در طی 10 سال گذشته ، بسیاری از ما یاد گرفته اند که خود آگاهی بیشتری داشته باشند و از عصبانیت ، ناامیدی و سایر احساسات شدید با تکنیک هایی مانند مراقبه ، روزنامه نگاری یا حتی نماز مراقبت کنند .

به عنوان مثال ، اگر رویاهای سالم و ثروتمند شدن عبد پس از آن افراد وابسته شما سیگاری های دارای اضافه وزن هستند که از کار یک دقیقه اضافه کار شکایت دارند ، بنابراین من قادر به پیش بینی شانس سالم و ثروتمند شدن شما به 1. 1 هستم میلیون ها نفر هرگز به آرزوهای خود برسند ، زیرا “دوستان” آنها هنگامی كه به سمت اهداف خود در زندگی می روند “كفش سیمانی” انجام می دهند. همانطور که اهداف خود را تعیین می کنم ، خودم را با دیگران احاطه می کنم که همان راهی را می روند که من در آن قرار دارم. وقتی این طرز فکر را واقعاً درونی کنید ، مدیر هرکسی در اینستاگرام می تواند به اهداف شما در طول زندگی برسد.

بودجه خود را بدانید: قبل از صحبت با آژانس اطمینان حاصل کنید که از مبلغی که مایلید در پروژه هزینه کنید ، آگاهی دارید. انتشار به شما کمک می کند تا بیشتر از هزینه های شما جلوگیری کند ، همچنین به شرکت کمک می کند تولید راه حل های تیزر تبلیغاتی را که توانایی پرداخت آن را دارید دنبال کنید.

2) برچسب های ALT – برچسب های ALT می توانند برای مرورگرهای متنی باشند به این دلیل که تصاویر در مرورگرهای متنی نشان داده نمی شوند و برچسب های ATL به بازدید کننده می گویند که چه کمکی می تواند ایجاد کند. شما باید کلیدواژه (های) برچسب های ALT آنها را ذخیره کنید ، اما این کار را انجام ندهید زیرا شما به نتایج بازار خود دسترسی پیدا کرده اید و همچنین برای زندگی ممنوع تر است!

اجازه ندهید عملکرد قیمت به عنوان تنها ضرر در انتخاب شما باشد: در حال حاضر ، شما می توانید صدها شرکت را که راه حل های تبلیغاتی ارزان قیمت ارائه می دهند ، در آنجا اعمال کنید. اکنون به خاطر شغل خود ، در دام قیمت های ارزان قرار نگیرید. برخی از آنها ممکن است از میانبرها / تکنیک های کلاه سیاه استفاده کنند تا اینترنت شما را به سمت بالا به سمت محتوای اصلی موتور جستجو سوق دهند. این ممکن است این بار در دوره آینده کارساز باشد. قطعاً به منظور از بین بردن حضور شماست. صفحه وب ممکن است توسط موتورهای جستجو جریمه شود ، مانند یاهو و گوگل. بنابراین ، بهتر است یک آژانس معتبر برای پاسخگویی به نیازهای خود انتخاب کنید.

By admin